Programma, Uitslagen, Standen

Kijk voor het actuele wedstrijdschema en uitslagen op NHV

 

week 13|28 mrt t/m 03 apr 2016|Veld
03 apr 12:45 uur
Baarn HS1 – SDS’99 HS1
Wedstrijdnr: 27065
Poule: Heren Senioren Poule NW HS-02 V
Accomm: Ter Eem/Baarn
Veld: Veld 1

 

03 apr 11:30 uur
Nijenrodes D1# – SDS’99 D1
Wedstrijdnr: 32510
Poule: D-Jeugd voorjaar Poule NW-MN GD-04 V
Accomm: Broekdijk/Breukelen
Veld: Veld 1

 

03 apr 12:00 uur
Legmeervogels E2 – SDS’99 E1
Wedstrijdnr: 33535
Poule: E-Jeugd voorjaar Poule NW-MN GE-03 V
Accomm: Randhornweg Uithoorn
Veld: veld 2

 

 

week 14|04 t/m 10 apr 2016|Veld
06 apr 20:00 uur
ASV DR1 – SDS’99 DR1
Wedstrijdnr: 27310
Poule: Dames Recreanten Poule NW-MN DMW-01 V
Accomm: Walelaan/Ankeveen
Veld: Veld 1

 

 

09 apr 10:15 uur
SDS’99 D1 – HVBS D2#
Wedstrijdnr: 32662
Poule: D-Jeugd voorjaar Poule NW-MN GD-04 V
Accomm: Oostermeent/Blaricum
Veld: Veld 1

 

 

10 apr 13:15 uur
SDS’99 HS1 – BHC HS1
Wedstrijdnr: 27066
Poule: Heren Senioren Poule NW HS-02 V
Accomm: Oostermeent/Blaricum
Veld: Veld 1 

 

10 apr 12:00 uur
SDS’99 DS1 – VOS/DSG DS1
Wedstrijdnr: 18589
Poule: Dames Senioren 2e Klasse NW-MN DS-2A V
Accomm: Oostermeent/Blaricum
Veld: Veld 1

 

 

10 apr 11:00 uur
SDS’99 DC1 – Leidsche Rijn DC1#
Wedstrijdnr: 31790
Poule: Dames C-Jeugd voorjaar Poule NW-MN DC-02 V
Accomm: Oostermeent/Blaricum
Veld: Veld 1 

 

10 apr 10:00 uur
SDS’99 E1 – VTC/VOC E2
Wedstrijdnr: 33654
Poule: E-Jeugd voorjaar Poule NW-MN GE-03 V
Accomm: Oostermeent/Blaricum
Veld: Veld 1

 

 

week 15|11 t/m 17 apr 2016|Veld
14 apr 20:00 uur
Leidsche Rijn DR1 – SDS’99 DR1
Wedstrijdnr: 27327
Poule: Dames Recreanten Poule NW-MN DMW-01 V
Accomm: Fletiomare/Vleuten
Veld: Veld 1

 

 

16 apr 16:00 uur
KDO E1# – SDS’99 E1
Wedstrijdnr: 33528
Poule: E-Jeugd voorjaar Poule NW-MN GE-03 V
Accomm: Vuurlijn de Kwakel
Veld: Veld 1

 

 

17 apr 12:50 uur
Lotus HS2 – SDS’99 HS1
Wedstrijdnr: 27067
Poule: Heren Senioren Poule NW HS-02 V
Accomm: Toolenburg Hoofddorp
Veld: Veld 1 

 

17 apr 12:15 uur
SDS’99 DS1 – ZSC DS1
Wedstrijdnr: 18590
Poule: Dames Senioren 2e Klasse NW-MN DS-2A V
Accomm: Oostermeent/Blaricum
Veld: Veld 1 

 

17 apr 11:15 uur
SDS’99 DC1 – Wasmeer DC1
Wedstrijdnr: 31791
Poule: Dames C-Jeugd voorjaar Poule NW-MN DC-02 V
Accomm: Oostermeent/Blaricum
Veld: Veld 1

 

 

17 apr 10:30 uur
SDS’99 D1 – Nieuwegein D2
Wedstrijdnr: 32663
Poule: D-Jeugd voorjaar Poule NW-MN GD-04 V
Accomm: Oostermeent/Blaricum
Veld: Veld 1